“Kujt po ja nin për kontratë”, kosovari flet për kontratën me Big Brother VIP

Mbrëmë në shtëpinë më të famshme në Shqipëri në “Big Brother VIP”, pesë nga banorët fituan të drejtën që të shohin ndeshjen e fundit të kombëtares shqiptare në kualifikimet për “Botërorin 2022”.

Iliri, Arjola, Sabiani dhe Monika që u refuzuan të ishte pjesë e festës nga pjesa e tjetër e banorëve mbrëmë patën mundësinë të shihnin ndeshjen e kombëtares së Shqipërisë, teksa ata zgjodhën të marrin edhe ish-futbollistin, Kledin për të shikuar ndeshjen.

Dy banorët nga Kosova, Pajtim Krasniqi (DJ PM) dhe Arbër Gumnishta (DJ Dagz), që në ditët e parë kishin shprehur kerkesë nga “Vëllai i madh” që të ndiqnin një ndeshje futbolli, pasi dyshja treguan se janë ndjekës të rregullt të ndeshjeve të futbollit, pas përfundimit të ndeshjes, DJ Dagz vazhdoi të shprehte inatin e tij pasi që nuk u ftua të shihte ndeshjen nga pjesa tjetër e grupit.

Në një moment, ai thotë: “Që 20 vite nuk më ka thënë dikush JO, kujt po ja nin për kontratë”.