Web Analytics
BallinaUncategorizedKukulla, që po tmerron një familje, e hodhën dy herë në plehra...

Kukulla, që po tmerron një familje, e hodhën dy herë në plehra dhe ajo u kthye përsëri

Një nënë ka zbuluar se familja e saj nuk mund të shpëtojë nga një kukull Elsa që vazhdon të shfaqet në shtëpinë e tyre pasi ata u përpoqën ta hidhnin atë dy herë.

Emily Madonia, një violiniste nga Houstoni, Texas, tregoi përmes disa mesazheve në Facebook, duke shpjeguar se vajza e saj Aurélia ishte rreth një vjeç kur asaj iu dha lodra nga filmi i animuar Disney Frozen në 2013.

“Kur shtypni gjerdanin e saj, ajo këndon ‘Let It Go’ në anglisht ose spanjisht”, shkroi ajo në postimin e saj të parë.

“Ne kemi vërejtur gjatë dy vjetëve të kaluar, që ajo fillon të këndojë vetë.

Edhe kur është në çelësin ‘off’”.

Nëna tha që ata vendosën ta hedhin atë muajin e kaluar.

Ajo theksoi se burri i saj, Mat, e hodhi atë në një qese të mbushur me mbeturina të tjera dhe e futi në koshin e tyre jashtë.

‘Para se ne po kërkonim diçka në shtëpi, hapëm një stol të madh prej druri në dhomën e ndenjes dhe kështu doli kukulla mbi një tufë batanije dhe sende.

Mat filloi të bërtiste dhe unë vrapova.

Nuk ka asnjë mënyrë që fëmijët do ta kishin hequr nga mbeturinat, por ne i pyetëm ata sidoqoftë dhe ata ishin të hutuar plotësisht.

‘Kështu që pasi Mat dhe unë diskutuam se kush do të duhej ta prekte për të hequr qafe, ai më në fund e mori atë në një qese plehrash dhe e lidhi fort dhe e çoi përsëri në mbeturinat jashtë, nën një tufë mbeturinash të tjera.

Unë nuk e di se çfarë mendoj për këtë përveç … jo. ‘

Shumica do të supozonin se do të ishte fundi i tregimit të mërzitur, por kukulla u kthye për herë të dytë, sipas Emily-t.

Vogëlushja i kishte thënë asaj:

“Mami, pashë kukullën Elsa përsëri në oborrin e shtëpisë”.

Si pjesë e postimit, ajo ndau një fotografi të kukullës Elsa që t’i pyeste të tjerët se me çfarë kishte të bënte.

Shiko Videon:

https://www.facebook.com/vipaklips/videos/311119686497116/

Rrjetet Sociale

630,252FansaPëlqeje
28,212NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit