Kumrije dhe Elhame Mustafa, këngë mallëngjyese për Natën e Bajramit

Motrat Mustafa veçohen si emrat më të njohur në skenën muzikore të cilat arrijnë të jenë ndër më të kërkuarat nga publiku shqiptar.

Me anë të secilit projekt që sjellin kujdesen të shfaqin talentin e tyre me plotë emocione.

Nga 8 Motrat që janë, kësaj radhe në prag të festës së Fitër Bajramit, dy motrat Kumrija dhe Elhamja kanë sjellë një këngë të bukur dedikuar kësaj feste.

Përmes një postimi në llogarinë e tyre në rrjetin social, ato shpërndan këngën e tyre duke e kënduar live.

Se sa bukur ia kanë thënë këngës edhe kësaj herë, ndiqeni videon në vazhdim./Kosovarja/