Web Analytics
BallinaUncategorizedKunata e Dua Lipës publikon për herë të parë të voglën e...

Kunata e Dua Lipës publikon për herë të parë të voglën e tyre

Para disa javësh, çifti shumë i njohur dhe i komentuar në media, modelja Gigi Hadid dhe këngëtari Zayn Malik u bënë prindër për herë të parë.

Gigi solli në jetë një vajzë, emrin e së cilës nuk e kanë zbuluar ende.

Së fundmi, me rastin e festës së Halloween-it, modelja ka publikuar në Instastory foton e parë familjare me të voglën.

Në foton në fjalë, ajo dhe Zayn shfaqen duke e parë plot dashuri.

Çifti janë kujdesur që ta mbulojnë portretin e vogëlushes.

“Halloween-i im i parë”, ka shkruar modelja krahas fotos./Kosovarja

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit