Kunata e Edonës vishet në fustanin më të bukur

Erxhina Llallaoshi është nusja e Milotit dhe kunata e Edonës.

Ajo është aktive në rrjete sociale ku shpesh sjell imazhe nga përditshmëria.

Së fundmi publikoi një foto veshur në fustan të zi.

Duket me të vërtetë mahnitëse me këtë fustan unik./InfoKosova/

Shiko foton: