Web Analytics

Kunata e Egzonës shkëlqen në veshje provokative

Botuar nga: InfoKosova

Biona Muqiqi është një emër shumë i njohur për publikun.

Ajo është motra e këngëtarit të mirënjohur, Albatrit Muqiqt.

Biona është gjithashtu kunata e nuses së njohur, Egzonës.

Ajo sot është bërë gati për të dalë dhe po duket mjaftë provokative./ORAinfo/

Shiko foton:

Artikull i sponsorizuar

RRJETET SOCIALE

1,028,061FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
404AbonentëAbonohu

Të FUNDIT