Kunata i bën dedikimin e ëmbël Einxhelit

Einxhel Shkira mori një dedikim të ëmbël nga kunata e saj.

Motra e Dagzit publikoi një foto me kafe dhe shkroi:

”Kuni mos je për një kafe turke më mungon”.

Derisa Einxhel e riposton duke thënë se i mungon edhe asaj dhe do vij së shpejti./InfoKosova/

Shiko foton: