Web Analytics
BallinaUncategorizedKunatat ekspozojnë belin në Itali

Kunatat ekspozojnë belin në Itali

Dua Lipa dhe Gigi Hadid, të cilat konsiderohen edhe kunata për shkak se Dua është e lidhur me vëllain e saj, Anwar, kanë treguar belin e tyre gjatë Javës së Modës në Milan.

Tërë vëmendja ishte Dua Lipa dhe Gigi Hadid gjatë të premtes ku ato u paraqiten në pistën e modës në Versace gjatë Javës së Modës në Milan.

Pas kësaj, ato kanë shijuar së bashku një darkë të shijshme në restorantin Le Briciola.

Modelët kanë treguar belin e tyre të tonifikuar derisa kanë qenë të veshur me minifunde dhe plot me stil. /Express/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit