Web Analytics
BallinaSHOWBIZKur Ana Kabashi del në plazh, të gjithë sytë nga trupi i...

Kur Ana Kabashi del në plazh, të gjithë sytë nga trupi i saj

Ana Kabashi është një ndër fëmrat më tërheqëse dhe më të përfolura.

Përpos që një zë briliant, Ana komentohet edhe për linjat trupore, shkruan InfoKosova.

Së fundi ajo ka ndarë disa foto të reja.

Këngëtarja ka pozuar në një fustan rrjetë dhe një gjë është e sigurt ajo do marr vëmendjen e të gjithve në plazh./InfoKosova/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,000NdjekësitNdjek

Të Fundit