Web Analytics
BallinaSHOWBIZBig Brother Vip Albania LiveKur askush nuk e priste, 6 banorë të rinjë hyjn sonte në...

Kur askush nuk e priste, 6 banorë të rinjë hyjn sonte në BBVA

Big Brother është ndër formatet më të pëlqyera në vendin tonë. Personazhet pjesëmarrëse kanë fituar simpatinë dhe vëmendjen e publikut, duke i mbërthyer para ekranit me orë dhe ditë të tëra.

E një prime tejet interesant pritet të jetë edhe ky i sontmi i cili që kur nisi premtoi surpriza të shumta. Ishte Arbana e cila paralajmëroi se sonte do të futeshin edhe 6 banorë të rinjë në shtëpi.

Këtë e ka bërë të ditur Arbana Osmani në fillim të spektaklit. Gjatë kësaj jave dy zarfa të zinj kanë tronditur banorët, duke rezultuar me dy përjashtime.

Pas përjashtimit të Ermionës dhe Evës, të tjerë emra priten të bëhen konkurrentë në lojë.

Rrjetet Sociale

630,561FansaPëlqeje
28,204NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit