Web Analytics
BallinaSHOWBIZKur askush nuk e priste rikthehet Kallashi me vallëzimet e saj provokative

Kur askush nuk e priste rikthehet Kallashi me vallëzimet e saj provokative

Kallashi po rikthehet, vallëtarja që u bë e njohur gjithandej trojeve shqiptare për paraqitjet e saj në skenë, është protagoniste e videoklipit të Skerdit.

Si duket fansat e saj i ka marr malli ta shohin duke vallezuar.

Kënga quhet “Çokollata” dhe vjen në bashkëpunim me Mandi Nishtulla.

Këngëtari nga Shqipëria nuk e ka zbuluar ende datën e lansimit, megjithatë pritet të tjetë hit.

Shiko foton:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit