Web Analytics
BallinaSHOWBIZKur bëhen bashkë kështu 'dridhin' trupin Efi dhe Mikela

Kur bëhen bashkë kështu ‘dridhin’ trupin Efi dhe Mikela

Efi e Mikela nuk po i ndahen njëra tjetres.

Shpesh i shohim bashkë ku edhe po ankohen se janë beqare e po i kalojnë ditët bashkë.

Së fundmi ishte Mikela që publikoi një video bashke me Efin.

Në veturë ato shijonë muzikën duke dridhur gjoksin./InfoKosova/

Shiko videon:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,000NdjekësitNdjek

Të Fundit