Kur burri i “Pajtesës” pozonte si model me dy papagaj

Seriali “Çka ka shpija” i ka dhënë shumë emër aktores së re Fiona Gllavica, e cila në këtë prodhim televiziv luan rolin e “Pajtesës”.

Aktorja ka qenë prezente për disa sezone dhe roli i saj është përqafuar mirë nga publiku.

Siç dihet, Fiona është martuar pas një lidhje të gjatë me djaloshin nga Prishtina, Arbnor Pacolli, me të cilin fillimisht i ka lidhur dashuria për qentë.

Dikur, bashkëshorti i Fionës, pozonte si model me dy papagaj./kosovarja