Kur del në mbrëmje, Learta duket kaq elegante

Learta Jakupi mbrëmë shijoi edhe jetën e natës.

Ajo kishte dalur në mbrëmje derisa sigurisht që për përcjellësit e saj postoi foto e video nga dukja, shkruan InfoKosova.

Veshur me këmishtë të zezë e me flokët e bardhë ajo po duket mjaft elegante dhe e bukur.

E jo më kot cilësohet si një nga nuset më të bukura të estradës./InfoKosova/