Web Analytics
BallinaSHOWBIZKur do të nisë “Big Brother VIP Albania”? Eduart Grishaj rrëfen detajet

Kur do të nisë “Big Brother VIP Albania”? Eduart Grishaj rrëfen detajet

Regjisori Eduart Grishaj ka qenë së fundmi i ftuar në “Shqipëria Live”, ai ka rrëfyer shkurtimisht disa detaje lidhur me nisjen e “Big Brother VIP”.

Ndër të tjera, ai ka theksuar se reality-show nis brenda këtij viti.

Mirëpo, ende nuk është caktuar një datë.

Big Brother Vip po bëhet gati dhe besoj se do fillojë shumë shpejt. Do të jetë brenda këtij viti por nuk ka një datë të saktë. Është sipërmarrje e jashtëzakonshme dhe besoj që është emision që kalon të gjitha përmasat. Pas BBV e vë re teksa takon njerëz të ndryshëm që e kanë jetuar BBV dhe ndjekur vazhdimisht”, tha regjisori./iconstyle

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit