Kur e bukura Arbnorë i bie Sellmës në dorë

Arbnora Ademaj ish- missi, moderatorja dhe shumë shpejt aktorja e njohur ka realizuar një set të ri fotografik.

Padyshim që kur është në pyetje pamja e jashtme ajo nuk zhgënjen, ndaj është shfaqur joshëse si përherë.

E meritat për gjithë këtë rregullim i takojnë Sellmës, e cila me duart e saj bëri mrekulli në fytyrën e Arbnorës.

Ndryshe, Arbnora Ademaj është ndër femrat e para kosovare që i është bërë ftesë të marrë pjesë në kinematografinë turke./Kosovarja/