Një video e cila po qarkullon nëpër rrjet ka bërë që të gjithë që të habiten me veprimin e një gruaje në moshë, shkruan “InfoKosova”.

Ajo kishte dal që të shëtiste, ku në një moment e kishte kapluar vapa e madhe.

Më pas kjo zonjë kishte parë një vend ku rridhte uji në një shatërvan në mes të qytetit dhe kishte hyrë në mes të ujit që të freskohej.

Veprimi i saj habiti të gjithë kalimtarët, ngase ajo përveç që kishte filluar të freskohej, kishte hyrë të bënte edhe një dush aty.

E këto pamje ua sollëm edhe ne sonte që t’i shihni.

Ja se ç’bëri ajo./InfoKosova/

Shiko Videon: