Web Analytics
BallinaUncategorizedKur gruas së Lutes i shihen recipetat në bluzën transparente

Kur gruas së Lutes i shihen recipetat në bluzën transparente

Lutfi Haziri njihet për rolin e tij politik në LDK, por edhe si kryetar i Gjilanit.

Ai është i martuar me këngëtaren e njohur Mirvete Bajramin apo shkurta Mika.

Ajo dhe Mika janë prindër të katër fëmijëve, tri vajzave dhe një djali.

Ani psë në këtë moshë ajo shfaqet përherë shumë moderne.

Në foton e fundit Mika ka veshur një bluzë transparente por që nuk e pati kompleks që iu vërejten edhe recipetat.

Ndryshe, Mika është përfolur edhe për botox e ndërhyrje tjera./Kosovarja/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit