Web Analytics
BallinaSHOWBIZ“Kur ish-i të shkruan sërish…”/ A ishte dedikim për Mozzik? Reagon Loredana

“Kur ish-i të shkruan sërish…”/ A ishte dedikim për Mozzik? Reagon Loredana

Loredana ka reaguar sërish pas publikimit të një videoje në TikTok dedikuar ish-it, përmes një videoje të postuar në rrjetin social ajo na ka treguar se si do të reagonte nëse do t’i shkruante ish-partneri.

Dhe reagimi i saj është “Oh, dreqin…Ja ku ia nisëm përsëri”, audioja virale që shoqëron videon e reperes.

Edhe pse nuk ka përmendur asnjë emër, kaq ka mjaftuar që fansat të komentojnë se kjo është një video për Mozzik, “Mozzik u largua nga biseda”/ “Sorry”/ “Të gjithë e dimë…”ishin disa nga qindra komentet në videon e saj.

Kështu reperja ka sqaruar se në fakt kjo video nuk ka të bëjë me Mozzik, “Është thjesht një trend, njerëz!”-shkroi ajo para se të mbyllte komentet./panorama

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit