Kur motrat bukuroshe bëhen bashkë, cila më e bukur se tjetra?

Tea trifoni është komentuar për bukurinë fizike edhe në fillimet e emisionit Përputhen ku mori pjesë dhe ishte mjaft mbi peshë.

Ajo sot vazhdon të komentohet edhe për format trupore që i ktheu shumë shpejt, shkruan InfoKosova.

Së fundmi ajo është parë bashkë me motrën e saj marian në premierën e një filmi.

Të dyja motrat po duket mjaft bukur ndërsa Tea shihet të jetë me glamuroze ndërsa Maria më e thjeshtë./infoKosova/

Shiko videon: