Web Analytics
BallinaUncategorizedKur Nora dhe Era shkojnë në dyqan, bëjnë këtë gjest

Kur Nora dhe Era shkojnë në dyqan, bëjnë këtë gjest

Që janë të bukura pa dyshim se s’ka fjalë.

Ato përveç zërit unik njihen edhe për format e tyre trupore mjaftë seksi, shkruan InfoKosova.

Behët fjalë për këngëtarët Nora dhe Era Istrefi.

Motrat kishin shkuar në dyqan për shooping por nuk ikën pa realizuar një fotografi në ambientet e dyqanit./InfoKosova/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,000NdjekësitNdjek

Të Fundit