Kur nusja e shërbën me kafe, Korabi e shpërblen duke e kënduar

Korab Shaqiri postoi një video të ëmbël të bashkëshortes së tij.

Ajo shihet që është duke shërbyer derisa Korabi i këndon këngë, shkruan InfoKosova.

Madje e këndon me këgën ”Hajde nuse” duke ia përshtatur dhe situatës.

Shikoni videon më poshtë si reagon ajo./InfoKosova/

Shiko videon: