Web Analytics
BallinaUncategorizedKur propozimi për fejesë shkon huq: Burrit i bie unaza e 5...

Kur propozimi për fejesë shkon huq: Burrit i bie unaza e 5 mijë eurove në ujë

Vik Patel kishte kaluar muaj të tërë duke planifikuar propozimin perfekt për të dashurën e tij Rebecca Chaukria.

Por ndërsa ai i bëri pyetjen në një vend romantik nga një liqen Ëindermere, unaza në vlerë rreth 5.000 euro ra nga gishti i saj në ujë.

Ata u përpoqën të përdorin magnet dhe Vik u zhyt brenda për t’u përpjekur ta gjente por nuk mund të shihte asgjë.

Për fat të mirë, shoferi Angus Hosking u ofrua për të ndihmuar … dhe e gjeti atë brenda 20 minutash.

Tani, Rebecca, 26, ka unazën përsëri të sigurt në dorën e saj.

Siç thuhet më tej, zhvilluesi i inteligjencës së biznesit, Vik, 25 vjeç, nga Edmonton, në veri të Londrës, tha: “Unë kam qenë duke planifikuar propozimin për tetë deri në nëntë muajt e fundit”.

“Unë kisha planifikuar mjaft gjëra të ndryshme, por për shkak të kufizimeve të Covid-19 gjithçka vazhdonte të anulohej”.

“Të shtunën në mbrëmje moti ishte vërtet i mirë dhe ne ishim mjaft me fat që ishte një sfond me të vërtetë i bukur i perëndimit të diellit”.

“Por, pas propozimit, ndërsa ne u ngritëm, unaza i rrëshqiti dhe ra në liqen, duhet të ketë qenë rreth dy metra”.

Përveç tjerash, duke refuzuar të dorëzohej, Vik shkoi në një dyqan aty pranë dhe bleu disa syze në mënyrë që të zhytej dhe të gjente unazën – por ai nuk mund ta shihte.

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit