Kur të shikoni këto foto nuk do të mund ta dalloni cila është Dhurata e cila Elvana

Para disa ditësh dy artistet më të njohura në vend Elvana Gjata dhe Dhurata Dora paralajmëruan projektin e ri muzikor.

Ndërsa së fundmi ato zbuluan edhe detaje të reja lidhur me këngën.

Përmes një postimi në rrjetin social Instagram dyshja tregoi për datën e lansimit të këngës por diqka tjeter qe merr vemendjen eshte edhe ngjashmeria e madhe e kengetareve.

“ E enjte 23:59 ,Gatiiiiii”, ishte mbishkrimi i Dhuratës, rikujtojmë se këngëtaret po vazhdojnë të shijojnë sukseset e projekteve individuale. /Lajmi.net/