Web Analytics
BallinaSHOWBIZKur vjen dueti mes Engjëllushës dhe Leartës? (VIDEO)

Kur vjen dueti mes Engjëllushës dhe Leartës? (VIDEO)

Engjëllusha Salihu eshte nje nga kengetaret me te pelqyera.

Ajo kendon me nenen e saj Shyhreten, ku kengen e tyre me tema sociale pelqehen shume nga publiku.

Se fundmi Engji ishte e ftuar ne nje interviste.

Ajo iu ka përgjigjur plot 50 pyetjeve të emisionit Prive.

Këngëtarja shumë e dashur për publikun shqiptar, ka ndarë pjesë nga jeta e saj private dhe profesionale përmes kësaj rubrike.

Ajo ka ndare disa te reja nga jeta e saj.

Në videon më poshtë keni mundësi të kuptoni se kur do të lansohet dueti mes saj dhe Leartës.

Pse nuk po sjell më vlogs, e shumë të tjera.

Shiko videon:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit