Web Analytics
BallinaUncategorizedKurgju Antonela çka e paska motren superseksi

Kurgju Antonela çka e paska motren superseksi

Antonela Berisha, është njëra ndër vajzat më të komentuara të emisionit Përputhën.

Kaçurrelja arriti të marrë famë që nga hyrja e saj në emision, shkruan infokosova.

Megjithatë, ajo njëherë për njëherë është larguar nga emisioni, por ka treguar se shumë shpejt do të rikthehet.

Biondja bukuroshe njihet për bukurin dhe format e saj përfekt, por “Infokosova”, do të iu njohë me disa fotografi të motrës së saj, Mariela.

Definitivisht Antonela e paska motrën më superseksi./infokosova

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit