Kurrë fustan më të shkurtër nuk ka veshur Gjyste Vulaj

Gjyste Vulaj vazhdon të komentohet me stilin që ka.

Në shumë raste ajo kalon në lajm, duke pozuar gjithmonë provokuese, shkruan “Kosovarja”.

Sidomos këtë herë, ajo në një imazh të publikuar shihet me një fustan tejet të shkurt, duke ekspozuar linjat që ka.

Si zakonisht, në çdo paraqitje këngëtarja merr vëmendje me grimin dhe rregullimin në flokë, ja edhe këtë herë duket e zjarrtë.

Shiko videon: