Web Analytics
BallinaUncategorizedKush do besojë se Ariana është nënë e katër fëmijëve në këtë...

Kush do besojë se Ariana është nënë e katër fëmijëve në këtë foto

Ariana Fejzullahu është njëra ndër femrat e dalluara për nga linjat.

Ani pse nënë e katër fëmijëve ajo nuk duket fare, dhe ngjason si një grua 25 vjeqare.

Partnerja e Ermal Fejzullahut, shfaqet gjithmonë e kuruar mirë sidomos tani në pushimet e fundit ku po e ekspozon fizikun.

Së fundi, ajo ka postuar një InstaStory ku ka pozuar në bikini të zeza dhe një palë gjinse të shkurtra që i tregojnë trupin ‘bombastik.

Shikojeni vetë!/kosovarja

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,001NdjekësitNdjek

Të Fundit