Kush e befasoi Edita Dolin?

Edita Doli ka marrë një befasi të këndshme ditën e djeshme.

Ajo është surprizuar me një dhuratë që me siguri që e ka bërë të ndjehet mirë.

Për këtë është përkujdesur Rina Bërdyna.

Blogerja e famshme i ka dërguar prezantueses së famshme një dhuratë

Rina ka debutuar me këtë trend me sukses dhe eleganca e shija e saj është e shkrirë në koleksionet e rrobave të saj.