4 C
Kosovo
E mërkurë, Dhjetor 11, 2019
Ballina Uncategorized Kush e la në stadium të vetme bukuroshen e ekranit?

Kush e la në stadium të vetme bukuroshen e ekranit?

Ilda Bejleri është njëra ndër prezantueset shqiptare e cila shquhet për pamjen e saj të nxehtë dhe të ëmbël që e ka, shkruan “InfoKosova”.

Bukuroshja mbrëmë kishte raportuar nga stadiumi i Elbasanit ku po mbahej loja e futbollit.

E me ta përfunduar punën dhe me të përfunduar loja, Ilda kishte shkrepur një foto ku dukej shumë në formë.

Ani pse në këtë foto Ilda nuk është zhveshur, përkundrazi e veshur edhe me “jakne”, ajo prapë duket shumë e nxehtë.

Nëse e keni akoma frohtë, ia vlen ta shikoni Ildën dhe të ngroheni!/InfoKosova/

608,926FansLike
29,781FollowersFollow
1,052FollowersFollow

TË FUNDIT

Varros veturën për ta vozitur në botën tjetër

Një biznesmen brazilian kishte pranuar shumë reagime negative pas njoftimit se donte të varroste veturën e tij. Chiquinho Scarpa, 62 vjeç kishte njoftuar në Facebook...
web
analytics