Ilda Bejleri është njëra ndër prezantueset shqiptare e cila shquhet për pamjen e saj të nxehtë dhe të ëmbël që e ka, shkruan “InfoKosova”.

Bukuroshja mbrëmë kishte raportuar nga stadiumi i Elbasanit ku po mbahej loja e futbollit.

E me ta përfunduar punën dhe me të përfunduar loja, Ilda kishte shkrepur një foto ku dukej shumë në formë.

Ani pse në këtë foto Ilda nuk është zhveshur, përkundrazi e veshur edhe me “jakne”, ajo prapë duket shumë e nxehtë.

Nëse e keni akoma frohtë, ia vlen ta shikoni Ildën dhe të ngroheni!/InfoKosova/