Kush e mbushi me kaq shumë energji në Dubai, Arta Elezaj?

U bë e njohur me rolin e “Xhakartes” në serialin “O sa mirë”, e që nga atëherë nuk iu nda mediave rozë.

Fjala është për bukuroshen Arta Elezaj.

Ajo pothuajse çdo ditë komentohet për foto dhe video të cilat i publikon, shkruan infokosova.

Në këtë video Arta shihet në palestër së bashku me trajnerin e saj, por vëmendjen mori format dhe lumturia e saj që kur u kthye nga pushimet në Dubai./Infokosova/