Web Analytics
BallinaUncategorizedKush është 91-vjeçarja që po shëtit botën

Kush është 91-vjeçarja që po shëtit botën

Elena Erkhova ose e njohur ndryshe si Babushka Lena, kursen nga pensioni i saj, shet lule dhe punime dore me një qëllim të vetëm, për të udhëtuar nëpër botë.

Me paratë nga shitja e luleve punimeve të dorës, ajo ka kursyer gjatë gjithë jetës së saj dhe tashmë ka gjetur mënyrën ti shpenzojë të gjitha përpara së të largohet nga kjo jetë.

Rrjetete sociale e kanë cilësuar, frymëzim nga një gjyshe 91-vjeçare.

Shiko Fotot:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,000NdjekësitNdjek

Të Fundit