Kush është djali nga Kosova me të cilin Antonela ishte në lidhje 2 vite e gjysmë?

Protagonistja e emisionit Përputhen, Antonela Berisha, është kthyer si më e komentuara e momentit.

Që nga hyrja e saj në emision ajo si duket mori vëmendje maksimale, shkruan infokosova.

Në llogarinë e saj në instagram, Antonela hapi mundësin e pyetjeve nga fansat.

Dikush nga fansat e pyete se ‘a ke pas lidhje me një djalë nga Kosova’.

Bukuroshja nuk hezitoj dhe u përgjigj.

“Po dy vite e gjysmë”, ka treguar Antonela.

Se kush ishte ai, ende mbetet mister./infokosova