Web Analytics
BallinaSHOWBIZKush është i dashuri i ri i Dua Lipës?

Kush është i dashuri i ri i Dua Lipës?

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa, duket se po shijon romancë të re.

Pas një turi të gjatë, ajo ka ndarë disa ditë për t’u relaksuar.

Këtë e ka bërë me të dashurin e saj të ri, komedianin Trevor Noah.

Dua dhe 38 vjeçari janë parë së bashku në East Village në New York, duke u përqafuar, duke u puthur dhe darkuar bashkë.

Por, as njëri e as tjetri nuk i kanë bërë akoma publike shkendijat mes tyre.

Shiko fotot:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit