Web Analytics
BallinaUncategorizedKush është kjo biondina? Nuk do t’i besoni syve sa ka ndryshuar

Kush është kjo biondina? Nuk do t’i besoni syve sa ka ndryshuar

Aristela dhe Mevlani “pushtuan” mediat rozë disa ditë më parë pasi u shfaqën në një foto bashkë në shtrat, ku ish-konkurrenti mbështeste kokën në prehërin e saj.

Kaq mjaftoi që të gjithë të aludonin për një lidhje mes dyshes. Pas fotos, Ledjana publikoi një video në InstaStory ku këndonte disa vargje të këngës “Cali” të Rina Balaj që u interpretuan si thumb ndaj Mevlanit.

Pasi eksperimentoi që në program me look-un e saj, Ledjana është rikthyer në origjinë tek flokët brunë.

Ajo ka publikuar disa story në Instagram pas ndryshimit ku në njëri prej tyre shkruan: ” I adhuroj tani flokët.

Pas 499 eksperimentesh me to”.

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit