Kush është mashkulli që do ta ketë për bashkëshorte Morena Tarakun?

Morena Taraku mbrëmë trazoj ujerat.

Përmes një story në instagram ajo tregoj se shumë shpejt do t’i jap fund beqarisë, pasi do të kurorëzohet me martesë, shkruan InfoKosova.

E shumë prej fansave të saj ishin kureshtarë të din se kush është mashkulli i cili ia mori zemrën këngëtares.

Megjithatë, Morena nuk e ka bërë publike mashkullin me të cilin do të martohet dhe mbetet të shihet në vazhdim./InfoKosova/