Web Analytics
BallinaSHOWBIZKush është taksisti që iu tregon klientëve fotot intime të banores së...

Kush është taksisti që iu tregon klientëve fotot intime të banores së “I’ts my Home”?

Po vazhdon në Youtube, “I’ts my home”, shou real i cili nuk mund të shihet na televizion për shkak të penalizimit nga KPM.

Ndonëse vetëm në këtë platformë, “I’ts my home” është thuajse kudo dhe po përflitet mjaftë në rrjete sociale.

Disa deklarara, debate e sherre të krijuara kanë bërë mjaftë zhurmë.

E tillë është edhe përplasja mes Dodos dhe Ines, dy konkurrenteve të cilat nga një fjalosje e rastit, e kanë degjeneruar gjithë muhabetin me sharje, kërcënime dhe nxjerre në pah të disa gjërave të cilat mbeten për tu vërtetuar me kohë. /gazetaexpress

Shiko videon:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit