Kush është ‘truproja e vogël’ e Fidan Gashit

Fidan Gashi po qëndron mjaftë aktiv nëpër rrjetet socilale, duke sjellë imazhe të ndryshme nga pushimet të cilat po i bënë me bashkëshortën e tij, Riten.

Së fundmi, ai në llogarinë e tij Instagram ka shpërndarë një video ku shihet ai bashkë me Ritën duke shijuar mëngjesin dhe pamjen e bukur nga vendi ku ata kanë zgjedhur të pushojnë.

Por, më ndryshe se herave të tjera Fidani shfaqet me më shumë humor duke e quajtur Ritën “Truproja ime e vogël”, ai ka lënë të kutojmë se ata të dy shumicen e rasteve janë së bashku.

Ajo çka bije në sy, janë linjat trupore përfekte të Ritës, sepse ajo nuk është se shfaqet shumë me bekini, por që duket përfekte.\Kosovarja\