Kush i dhuroi lule Arjolës që u lumturua kaq shumë?!

Arjola Demiri është aktroja e njohur nga Shqipëria dhe që në publik u bë e njohur për një kohë shumë të shkurtër, ajo u bë e njohur me rolin e ‘Xhbanes’ në serialin shumë të popullarizuar, ‘O sa mirë’.

Ndërsa fama e saj preku kulmin si banorë e Big Brother Vip, ku me lojën e saj arriti t’i fitoj zemrat e shumë njerëzve.

Edhe pse nuk arriti natën fianle, Arjola doli fituese nga ky shoë, pasi produksioni ja dhuroi një banesë për të dhe fëmijët e saj në Tiranë, tani Arjola po vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale.

Ajo se fundi ka publikuar një foto ku shihet me nje buqete me lule ne dore, e veshur ne komplete ngjyre vjollce aktorja duket kaq elegante dhe me stil.