Kush ia shtrëngoj flokët kaq shumë ish të dashurës së Majkut?

Majlinda Zeka, ish e dashura e reperit të njohur Majk, ka fituar vëmendje mediatike.

Çdo postim i saj thuajse behet lajm, shkruan infokosova.

Ajo posedon një trup të tonifikuar dhe një bukuri që te lë pa fjalë.

E për bukurinë e saj sigurisht që ka njerëzit të cilët përkujdesën për të.

Në një fotografi të postuar në instastry, shihet Majlinda me flok të kapura aq bukur, por edhe paksa shtrëngese, e për këtë fajet i ka salloni i bukurisë./infokosova/