Web Analytics
BallinaUncategorizedKush je në realitet dhe si të shohin njerëzit ty, zbuloje me...

Kush je në realitet dhe si të shohin njerëzit ty, zbuloje me anë të këtij testi

Sot ju ftojmë të bëni një test personaliteti i thjeshtë por shumë i saktë.

Ky test do të zbulojë disa fakte interesante për ju.

Funksionon shumë mirë, nëse e bëni atë pa hile.

A jeni gati?

Instruksionet:

Merrni një fletë dhe një laps.

Shkruani 3 emra kafshësh në këtë rend:

1. Kafshën tuaj të preferuar.

2. Një kafshë që do të doje ta kishe si kafshë shtëpiake.

3. Kafsha juaj e dytë më e pëlqyer.

Pastaj shikoni listën e këtyre kafshëve, dhe lexoni karakteristikat që I përkasin secilës kafshë.

Shikoni rezultatet e juaja.

1. Kafsha e tretë që keni zgjedhur reflekton mënyrën se si ju e shihni veten.

2. Kafsha e dytë tregon se si njerëzit të shohin ty.

3. Kafsha e parë tregon se kush jeni ju në të vërtetë.

Macja: E pavarur, tërheqëse, lider, shumë kërkues.

Ariu: Mendon thellësisht, i kujdesshëm, ëndrrimtar, I qetë.

Majmuni: Vetëbesim të madh, i gëzueshëm, shakaxhi, praktik, mashtrues.

Qeni: Besnik, i shoqërueshëm, i guximshëm, i kujdesshëm.

Miu: Punëtor, modest, i turpshëm, i thjeshtë.

Rakuni: I përgjegjshëm, i dyshimtë, inteligjent.

Elefanti: Paqësor, mbrojtës, kryefortë.

Luani: I fortë, i durueshëm, i qetë, vlerëson familjen, vetëbesim të lartë.

Dhelpra: Mendimtar, i organizuar, me shije, i shkathët, dinak.

Gjeli: I talentuar, kreativ, eksentrik, artistic.

Derri: I besueshëm, i ndershëm, i shoqërueshëm, tolerant, i pa faj.

Lopa: Social, aventurist, kurioz, i qetë, protektiv, i sjellshëm.

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,000NdjekësitNdjek

Të Fundit