Kush nuk do ta donte një burrë si të Diellza Kolgecit?

Jo vetëm për faktin se është qytetar, djal i vetem, sportist dhe i sukseshëm.

Fisnik Rugova, basketbollisti i njohur nga Prishtina, ka fituar zemren e Diellza Kolgecit, që vazhdon të kosniderohet perëndeshë e bukurisë.

Çifti janë prej vitesh bashkë dhe gjjthashti janë bekuar me një vajzë, Helenen, që është dashuria e madhe e gjithë familjes.

Siç mund të shihet nga postimet në rrjete sociale, Diellza është nënë tejet e dedikuar, por nuk mbetet pas as Fisniku, i cili kalon mjaftë kohë cilësore me të bijen, shkruan “Kosovarja”.