Kush nuk po e mban dot distancën prej 1 metri me Rike Roçin?

Rike Roçi prej disa ditësh është izoluar në shtëpi në Milano.

Ajo është shprehur se ndodhet në një provincë të shpallur zonë e kuqe.

Dhe një nga rregullat kryesore që duhet ndjekur me kujdes për shkak të situatës së krijuar nga koronavirusi, është mbajta e distancës 1 metër larg nga njëri-tjetri.

Por duket se Rike Roçi ka një problem të vogël.

Duke bërë shaka, ish-banorja e “Big Brother” ka postuar në “Instastory” një foto të frigoriferit.

“Unë largohu ai afrohu!!!

Unë largohu aiiiii drejt meje, po ik o frigorifer ikkkk.

Respekto 1 metershin.

Frigoriferi im nuk respekton distancën me mua”, shkruan Rike në postimin në “Instastory”.