Kush paguhet ma shumë Mc Kresha apo Lyrical Son? Reperi jep përgjigje epike

Mc Kresha dhe Lyrical Son janë reperet më të kërkuar tashmë e disa vite.

Ata përvec se miq shumë të mirë shpesh herë ndajnë edhe skenën e njëjtë.

Të ftuar në emisionin “Më lërë të flasë“ ata treguan se çdo para të fituar në karrierë e kanë ndarë së bashku.

“Unë dhe Festimi kemi pasur grindje, mosmarrëveshje, por lekun e ndajmë në gjysmë“, tha reperi.

Kjo gjë u pëlqye nga binjakët të cilët përmendën emrin e Elgitit.

“A dëgjon Elgit, o Elgit“.