Kush po e bën të lumtur Bleronën?

Moderatorja e njohur Blerona Zeqiri është një nga emrat më të dashur në skenën televizive, ku gjithmonë shfaqet me plot sharm dhe energji.

Në secilën paraqitje kujdeset të vie me stil dhe tejet joshëse, duke lënë gojëhapur të gjithë ndjekësitë e saj me paraqitje të “nxehta”.

Që nga humbja e kileve të tepërta ajo merr vëmendje me secilin postim në rrjete sociale, që ndan imazhe të ndryshme nga jeta e saj luksoze.

Së fundmi Blerona pozoj tejet e lumtur e kombinuar me një veshje interesante duke mahnitur të gjithë me këtë paraqitje.

Krahas postimit ajo shkroi: “nuk jam me fat, jam e bekuar”.

Por, cila ishte arsyeja e këtij mbishkrimi, ende nuk dihet, por Blerona po ndjehet më e lumtur se kurrë më parë./Kosovarja/