Kush po e pengon Kallashin?

Kallashi prej një kohe bukur të gjatë është distancuar nga rrejtet sociale, ajo shumë rrall sjell imzhe për adhuruesit e saj.

Mirëpo Kallashi nganjëherë bashkëbisedon me ndjekësit e saj dhe kjo tregon se ajo nuk i ka harruar ata, dhe se shumcka që atyre u intereson ajo u tregon, shkuan “Kosovarja”.

Postimi i saj i fundit kishte të bënte me një thënjë: ”Nuk do të lejoj që disa pengesa të më ndalojn”-ishte mbishkrimi i fotografisë që ajo ksihte shpërndarë.

Ndoshta Kallashi po kalon disa ditë të këqia në jetën e saj, apo edhe ndoshta është vetëm thënje që atë e motivon./Kosovarja/