Web Analytics
BallinaUncategorizedKush po e shoqëron Arta Elezaj në këtë veturë super luksoze?

Kush po e shoqëron Arta Elezaj në këtë veturë super luksoze?

Aktorja dhe modelja Arta Elezaj, është kthyer në ndër femrat me te komentuara.

Përmes fotografive dhe videove të cilat i publikon Arta merr gjithmonë vëmendje me cdo paraqitje të saj, shkruan InfoKosova.

Ajo ka publikuar një fotografi brenda veturës luksoze.

Por fansat e saj ishin kureshtarë të dinë se kush po e shoqëron Artën në këtë veturë dhe kush po ia bën fotografitë?, pasi që Arta asnjëherë nuk e ka shfaqur./infoKosova/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,001NdjekësitNdjek

Të Fundit