Kush po e shoqëron Luanen në shtrat?

Moderatorja dhe këngëtarja Luana Vjollca, është duke ngjitur majat e suksesit, dhe kjo e dëshmon mirë pasi herën e fundit u fotografua e veshur me markën luksoze Philip Pleinn.

Luana është mjaftë aktive në rrjete sociale ku shpesh herë bënë edhe reklamimin e produkteve, shkruan InfoKosova.

Bukuroshja sot është fotografuar e shtrirë në shtrat teksa po rrethohej nga çantat më të fundit të markës luksoze “The murex queen”.

Sa i përket projekteve muzikore Luana është në përfundim të xhirimeve të klipit të ri./InfoKosova/