Web Analytics
BallinaSHOWBIZKush po i jep ‘puthje’ Arbana Osmanit

Kush po i jep ‘puthje’ Arbana Osmanit

Arbana Osmani, njihet si një nga moderatoret më të angazhuara kohëve të fundit.

Vemendjen e madhe e mori si moderatore e spektaklit Big Brother Vip Albania.

Edhe ndjekesit ne rrjetet sociale u shtuan dukshem tek Instagrami i saj.

Arbana tashme eshte bere nene e tre femijeve.

Pak jave me pare solli ne jete femijen e saj te trete, vajzen qe e quajti Zoi.

Arbana përveç familjes pak kohë I kushton edhe shoqërisë së saj.

Arbana shfaqet pranë Xhemi Shehut e cila nuk ngopet me mikën e saj dhe nuk heziton ta puthë në faqe.

Arbana shkruan: ‘Rrallë e për mall’./Kosovarja/

Shiko foton:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit