Rrjeti po mbushet gjithmonë e më shumë me femra të kolme, shkruan InfoKosova.

Falë Kim Kardashian, të gjithë duan që të kenë forma sa më seksi.

Por së fundmi po bëhen të famshme edhe femrat që janë të shëndosha.

Një prej tyre është Tracy Griffith.

34-vjeçarja ka ekspozuar format e saj në rrjetet sociale.

Shijoni këto foto dhe binduni se keni gabuar kur i keni paragjykuar./InfoKosova/

Shiko fotot: